اين نمايشگاه که به عنوان بزرگترين رويداد ايران در زمينه دستاورد های پژوهش ، فناوری و فن بازار كه سالانه با حضور جمع كثيري ازدانشگاه ها ی دولتی وغیر دولتی ، پژوهشگاه ها ، پارک های علم و فناوری ، مراکز رشد و شركتهاي توانمند داخلي ه برپا مي گردد، فرصت بسيار مغتنمي است تا فعالین این حوزه  دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازديد  استادان ، دانشجویان سرمایه گذاران ودست‌اندركاران و متخصصان اين عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين عرصه، فعاليتها و نوآوري هاي آتي خود را معرفي نمايند.

لذا به اطلاع كليه علاقمندان و فعالان در اين حوزه مهم و كليدي مي رساند هجدهمین  دوره اين نمايشگاه بين المللي در تاريخ ۲۲ الي ۲۶ آذرماه  ماه ۱۳۹۶ در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران برگزار خواهد شد.
در اين راستا ستاد برگزاري قصد دارد با رويكردي متفاوت خدمات ويژه اي را جهت هرچه بهتر معرفي كردن شركت كنندگان در اين نمايشگاه ارائه نمايد.
با اين اميد كه برگزاري اين رويداد بزرگ با مشاركت كليه دست اندركاران، گامي رو به جلو در راستاي اعتلاء و انعكاس هر چه بيشتر توانمنديهاي شرکت هاي حاضر در داخل و حوزه بين الملل باشند.

نجا کلیک کنید