پوستر هفته پژوهش و فناوری

تمدید مهلت ثبت نام دانشگاه‌ها در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری

دبیر نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار هفته پژوهش اعلام کرد: مهلت ثبت نام دانشگاه ها و موسسات پژوهش و فناوری کشور برای شرکت در نمایشگاه هفته پژوهش تا ۲۵ آبان تمدید شد.

به گزارش ایرنا از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر مجید متقی طلب گفت: بنا به تقاضای دانشگاه ها، پارک های علم و فناوری، مراکز رشد و موسسات پژوهشی، ثبت نام برای شرکت در نمایشگاه هفته پژوهش و ارائه دستاوردهای فناورانه امسال تا ۲۵ آبان تمدید شده است.
وی افزود: متقاضیان می توانند با مراجعه به نشانی www.irantechhub.ir نسبت به ثبت نام در سامانه ارزیابی فناوری«سافا» اقدام کنند.
به گفته دکتر وحید احمدی رئیس ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری مراسم این هفته ۲۵ آذر که به عنوان «روز پژوهش، فناوری و سرمایه ملی» نامگذاری شده است، با حضور ریاست محترم جمهوری در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار و فناوران و پژوهشگران برتر کلیه دستگاه‌ها و مراکز پژوهش و فناوری کشور در این مراسم معرفی و تجلیل می‌شوند. در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن‌بازار، محصولات فناورانه تولیدی در واحدهای فناور و شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه شده و با متقاضیان آن محصولات قرارداد فروش منعقد می‌شود. در سال گذشته حدود ۲۰۰ میلیارد تومان قرارداد بین متقاضیان و عرضه‌کنندگان دانش و فناوری به امضا رسید.
همچنین دکتر جلال بختیاری مدیر کل حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری و دبیر ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری نیز پیش از این گفت: امسال برای نخستین بار بخش ایده‌های برتر، داخل پارک های علم و فناوری در استان‌ها مدیریت می‌شود و از میان طرح‌های ارائه شده، سه طرح در کل استان انتخاب و به ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری ارسال می‌شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *