عطاالله ربانی استانداری البرز

آخرین دستاوردهای پژوهشی و فناوری در حوزه مدیریت شهری ارائه شود

دبیر نمایشگاه و فن بازار دستاوردهای پژوهش و فناوری ستاد هفته پژوهش استان البرز در دیدار با شهردار کرج خواستار ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشی و فناوری در حوزه مدیریت شهری در نمایشگاه هفته پژوهش شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری، عطاالله ربانی در دیدار با شهردار کرج در راستای هر چه باشکوه برگزار کردن هفته پژوهش و فناوری استان البرز ضمن دعوت از شهردار کرج جهت حضور در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری در خواست کرد آخرین دستاوردهای پژوهشی و فناوری در حوزه مدیریت شهری ارائه شود.
وی ضمن اشاره به ظرفیت های بالای استان البرز در حوزه دانش و پژوهش و فناوری خواستار برقراری و تعامل مدیریت شهری با این حوزه شد و تصریح کرد: هفته پژوهش فرصت مناسبی برای برقراری این تعامل می‌باشد.
آمادگی مدیریت شهری کرج دربکارگیری توان فناورانه شرکتهای دانش بنیان
در ادامه این دیدار دکتر نصیری شهردار شهر کرج ضمن استقبال از این درخواست آمادگی شهرداری را برای هرگونه کمک در حد توان شهرداری را اعلام نمود واظهار داشت: شهرداری و مدیریت شهری کرج آمادگی بکارگیری توان فناورانه شرکتهای دانش بنیان را دارد و علاقه مند به همکاری در این حوزه می‌باشد .
گفتنی است که در نمایشگاه هفته پژوهش که در آذر ماه امسال در محل دانشگاه پیام نور استان برگزار می‌شود آخرین دستاوردهای پژوهش و فناوری در حوزه مدیریت شهری با کارگروهی ویژه برگزار می‌گردد.

منبع: استانداری البرز

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

مایل به شرکت در بحث هستید؟
در صورت تمایل مشارکت کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *